Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
  CONTACTS
  Enerji Tıbbı Nedir ?

  Enerji Tıbbının geldiği noktalardan biri de manyetik stimülasyon terapilerdir.  Ülkemizde de çok başarılı bir şekilde uygulayan doktor arkadaşlarımız ve hocalarımız mevcut. Onlardan bu terapileri almak isteyenler iyice araştırıp hangisine ılımlıysa gidip başvurabilirsiniz.PRAKSİS HEALING gibi güvenilir, konuyu akıl ve bilim çerçevesinde ele alır ve bu bağlamdan taviz vermeden çalışmaya devam eder. Esasen PRAKSİS ŞİFA SİSTEMİ de konunun çıkış noktasını teşkil unsurlardan biri olan biyoenerji ve biyofrekans konularını ön planda tutar. Fakat bölgesel değil, genel ruhsal şifaya yönelik benzer bir çalışmayı, enerji bedenden enerji bedene, enerjetik katmanların tümüne fayda sağlamaya yönelik kendine özgü teknikleriyle çalışır.

  Enerji Bedeni

  Sübtil (enerji bedeni) yapısındaki bir problemi çözebilirseniz, o enerji spiral/halkasal/dairesel hareket vasıtasıyla tüm katmanlara ulaşacağından, doğal olarak cismani katmanda yani fiziksel beden yapısında da bir problemi çözecektir. PRAKSİS ŞİFA SİSTEMİ bu sebeple, her hangi bir parçayla değil bütünle ilgilenir.

  Praksis Şifa Sistemi

  İyilik hali yani şifa için en önemli şey dengeli bir enerji sistemine sahip olmaktır. Enerji sisteminiz dengesiz olduğunda hastalık ortaya çıkar. Vücudunuzdaki enerji dengeli ve güçlü olduğunda, sağlıklı olmakla kalmaz, sağlıklı olmanın tadını bile çıkarırsınız.

  Ruhsal bedenin bakılması gereken merkezi beyin değil zihindir. Bu yüzden PRAKSİS organik olarak beyinle değil eterik olarak zihinle ilgilenir. Sübtil iyileşme yani kişinin zihnini sakinleştirmesine yardımcı olmak, zararlı hormonların salınmasını zaten durdurur. Aynı zamanda kişinin bağışıklık sistemini geliştirerek onu daha sağlıklı hale getirir. PRAKSİS aynı zamanda kişinin kendini kötü alışkanlıklarıyla kavgasına son vermesine ve önce onlardan özgürleşmesine, sonra da arınmasına yardımcı olur.

  Praksisyenlerin Avantajları

  PRAKSİS öğretisine göre; seansı uygulayan da uygulanan da aynı anda şifalanır. Aralarındaki tek fark, Praksisyen (Praksis Biyoenerjetik Şifa Uygulayıcısı) olanın görseldeki gibi, kendi depo enerjisini sarf etmeden, evrenin sonsuz enerjisini bir kanaldan uyguladığı kişiye yönlendirmeyi öğrenmiş ve buna uyumlanmış olmasıdır. Bu sebeple diğer bazı öğretilerdeki gibi doğaüstü, egzantrik, histerik veya şizoid enerjilerle muhatap olunmaz. Tamamen bir dengelenme işi olduğundan seansı alan kişi ihtiyacı olan kadarını alıp boşluğunu tamamlar ve gerisi yine kainatın sonsuzluğunda akar gider.
  Bu nedenlerle PRAKSİS "risksiz ve yan etkisizdir".