Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
  CONTACTS
  person-conducting-reiki-therapy_23-2149403922

  01. Praksis Şifa Sistemi

  PRAKSİS HEALING, konuyu akıl ve bilim çerçevesinde ele alır ve bu bağlamdan taviz vermeden çalışmaya devam eder. Esasen PRAKSİS ŞİFA SİSTEMİ de konunun çıkış noktasını teşkil unsurlardan biri olan biyoenerji ve biyofrekans konularını ön planda tutar. Fakat bölgesel değil, genel ruhsal şifaya yönelik benzer bir çalışmayı, enerji bedenden fiziksel bedene, enerjetik katmanların tümüne fayda sağlamaya yönelik kendine özgü teknikleriyle çalışır.

        Sübtil (enerji bedeni) yapısındaki bir problemi çözebilirseniz, o enerji spiral/halkasal/dairesel hareket vasıtasıyla tüm katmanlara ulaşacağından, doğal olarak cismani katmanda yani fiziksel beden yapısında da bir problemi çözecektir. PRAKSİS ŞİFA SİSTEMİ bu sebeple, her hangi bir parçayla değil bütünle ilgilenir.

  02 Praksis Şifa Sisteminin Farkı nedir ?

  İyilik hali yani şifa için en önemli şey dengeli bir enerji sistemine sahip olmaktır. Enerji sisteminiz dengesiz olduğunda hastalık ortaya çıkar. Vücudunuzdaki enerji dengeli ve güçlü olduğunda, sağlıklı olmakla kalmaz, sağlıklı olmanın tadını bile çıkarırsınız.

  Ruhsal bedenin bakılması gereken merkezi beyin değil zihindir. Bu yüzden PRAKSİS organik olarak beyinle değil eterik olarak zihinle ilgilenir. Sübtil iyileşme yani kişinin zihnini sakinleştirmesine yardımcı olmak, zararlı hormonların salınmasını zaten durdurur. Aynı zamanda kişinin bağışıklık sistemini geliştirerek onu daha sağlıklı hale getirir. PRAKSİS aynı zamanda kişinin kendini kötü alışkanlıklarıyla kavgasına son vermesine ve önce onlardan özgürleşmesine, sonra da arınmasına yardımcı olur.

  03.Praksisyen Olmanın Avantajları Nelerdir ?

  PRAKSİS öğretisine göre; seansı uygulayan da uygulanan da aynı anda şifalanır. Aralarındaki tek fark, Praksisyen (Praksis Biyoenerjetik Şifa Uygulayıcısı) olanın görseldeki gibi, kendi depo enerjisini sarf etmeden, evrenin sonsuz enerjisini bir kanaldan uyguladığı kişiye yönlendirmeyi öğrenmiş ve buna uyumlanmış olmasıdır. Bu sebeple diğer bazı öğretilerdeki gibi doğaüstü, egzantrik, histerik veya şizoid enerjilerle muhatap olunmaz. Tamamen bir dengelenme işi olduğundan seansı alan kişi ihtiyacı olan kadarını alıp boşluğunu tamamlar ve gerisi yine kainatın sonsuzluğunda akar gider.
  Bu nedenlerle PRAKSİS “risksiz ve yan etkisizdir”.